Платна версія YouTube дозволяє зберігати пісні та плейлисти

Платний сервіс YouTube Red офіційно Google запустила у 2015 році.

Компанія Google додала нову можливість для сервісу YouTube Red. Його користувачі тепер можуть додавати музику для прослуховування в офлайн-режимі. Контент зберігається на пристрої до 30 днів.

youtube

Додавати контент в офлайн-режим можна двома способами. Раніше була доступна тільки функція «Офлайн-мікс», при активації якої в пам’яті пристрою автоматично зберігалася добірка композицій, яка створювалася на основі історії перегляду. Тепер також можна вибрати композицію, плейлист або альбом і додати їх в офлайн-режим вручну.

Для того щоб зберегти пісню, слід натиснути Save to offline songs. У  спливаючому вікні запропонують варіанти: зберегти аудіо, відео в SD або HD-якості, якщо воно доступно. Для перегляду записаної музики необхідно зайти в профіль і вибрати offline.

Платний сервіс YouTube Red офіційно Google запустила у 2015 році. Він дозволяє дивитися відеоролики без реклами й у фоновому режимі, а також зберігати їх у пам’яті пристрою. Сервіс доступний для кожного користувача, готового заплатити $9,99 на місяць.

На даний час сервіс представлений тільки на території США, Австралії, Мексики, Нової Зеландії та Південної Кореї. За даними на 2016 рік, на сервіс були підписані 1,5 млн осіб. Оформити передплату можна через стаціонарний комп’ютер або iOS- чи Android-пристрій. У випадку з iOS вартість буде трохи вищою – $12,99. Доступний також безплатний тестовий режим тривалістю місяць, а один акаунт YouTube Red підійде для смартфона, додатків на телевізорі, планшетів і ПК.

Це далеко не перша спроба зробити контент платним. Наприклад, навесні 2013 року YouTube представив перші канали з доступом за передплатою. Через рік сайт запропонував Fan Funding, де кожен платив стільки, скільки вважає за потрібне. До сьогодні жоден з цих методів не виправдав себе у фінансовому плану.

Існують також чутки, що компанія планує об’єднати Google Play Music і YouTube Red в єдину пропозицію. Об’єднавши різні сервіси доступу до контенту в рамках єдиної передплати, Google зробить використання різних платних служб зручнішим для користувачів. Але коли це відбудеться, поки не повідомляється. Відомо, що напередодні таких змін користувачі отримають відповідне повідом

лення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я