Оновлення OneDrive принесе файли за запитом

Окрім цього, у OneDrive поліпшать інтерфейс: на інформаційній панелі можна буде побачити, які файли доступні іншим користувачам

Через два роки до хмарного накопичувача OneDrive повернуться мітки. Вони матимуть нову назву «Файли за запитом» (File On-Demand). У червні вони стали доступними учасникам програми тестування Windows Insider, а 17 жовтня з’являться у всіх користувачів Windows 10 разом з оновленням Fall Creators Update.

Нова опція дозволить не синхронізувати файли з фірмового хмарного сховища компанії або цілком завантажувати папки: всі елементи будуть видні одночасно, а потрібний контент користувачі зможуть завантажити окремо. Можна буде переглядати більше 270 типів файлів не тільки у веб-версії, але і на комп’ютері, коли програми для відкриття подібних файлів не встановлені.

Окрім цього, у OneDrive поліпшать інтерфейс: на інформаційній панелі буде можливість побачити, які файли доступні іншим користувачам. Будуть стандартизовані опції обміну файлами між Office Online, Office 2016 Windows і macOS. OneDrive дозволить ділитися файлами і з тими, у кого немає облікового запису Microsoft.

Ще з’явиться підтримка архівів ZIP, обмін повідомленнями між мобільними пристроями і ПК, відновлення файлів у разі видалення й атак програм-вимагачів та інші зміни.

Оновлення Fall Creators Update отримає номер 1709. Оновлення містить цілий ряд нововведень і змін, найбільше з яких – підтримка платформи Windows Mixed Reality, призначеної для VR-шоломів від Acer, Asus, Dell, HP і Lenovo. Деякі ці пристрої надійдуть у продаж одночасно з виходом Fall Creators Update, деякі – пізніше, але до кінця року.

Частину нововведень редмондський гігант відклав до початку наступного року. Це, наприклад, функція Timeline, яка дозволить перемикатися між різними пристроями, зокрема, між смартфонами під управлінням iOS і Android. Також розробники затримають реліз універсального буфера обміну, призначеного для копіювання даних з комп’ютера на мобільний пристрій і навпаки.

У Windows 10 з виходом осіннього оновлення з’явиться функція People, яка дозволить закріплювати улюблені контакти на панелі завдань. У жовтні Microsoft також почне впроваджувати новий користувальницький інтерфейс операційної системи – Fluent Design. Однією з найбільш примітних змін також буде функція швидкого вибору емодзі, яка активується комбінацією клавіш Win+. або Win+;.

До речі, у Windows 10 починаючи з версії Creators Update на ноутбуках та настільних ПК можна без додаткового програмного забезпечення керувати частотою центрального процесора. Ця опція дозволить дещо подовжити час роботи ноутбука або планшета від батареї, зробити комп’ютер холоднішим, зменшити його шумність тощо.