Анонсували смартфон, який спеціалізується на зберіганні криптовалют

Апарат буде доступний для купівлі тільки за допомогою токенів SRN і буде працювати на операційній системі Sirin, створеної для підтримки додатків-гаманців криптовалют

Компанія Sirin Labs анонсувала перший смартфон, адаптований до технології блокчейн. Творці пристрою стверджують, що це єдиний у світі апарат, призначений для зберігання криптовалют.

криптовалют

Пристрій отримав назву Finney – на честь відомого криптографа і піонера в галузі біткойнів Хела Фінні. Перелік технічних характеристик охоплює 5,2-дюймовий безрамковий дисплей з роздільною здатністю QHD, 8 ГБ оперативної і 256 ГБ основної пам’яті, а також подвійну основну камеру з роздільною здатністю в 16 і 12 мегапікселів. Ціна за такі характеристики прогнозується на рівні $1000.

Апарат буде доступний для купівлі тільки за допомогою токенів SRN і буде працювати на операційній системі Sirin, створеної для підтримки додатків-гаманців криптовалют і сервісів для безпечного обміну.

Крім смартфонів у рамках лінійки Finney компанія планує випустити моноблок. Ці девайси будуть працювати у незалежній блокчейн-мережі, заснованій на технології Tangle від компанії IOTA. Мережа буде працювати без централізованих магістральних мереж або майнінг-центрів, які заважають процесам транзакцій. Як валюта за замовчуванням використовуватиметься токен SRN.

Блокчейн являє собою розподілену базу даних, в якій вся інформація зберігається на комп’ютерах кожного з учасників мережі. Завдяки їй всі записи про торгові операції за допомогою криптовалюти завжди відомі всім користувачам. Оскільки неможливо одночасно змінити дані, які зберігаються на комп’ютерах усіх учасників, підробити такі гроші неможливо.

До речі, шість найбільших банків світу – Barclays, Credit Suisse, Canadian Imperial Bank of Commerce, HSBC, MUFG і State Street – хочуть запустити нову криптовалюту. Її вони використовуватимуть для ведення розподіленого реєстру та проведення миттєвих розрахунків за операціями з цінними паперами.

Центральний банк Японії також працює над цифровою валютою J-Coin, яка має замінити згодом готівку. Запуск цих віртуальних грошей запланований на 2020 рік до Олімпійських ігор, які пройдуть у Токіо. Замість паперових грошей, які можна тримати в руках, громадяни отримають можливість оплачувати товари і сервіси за допомогою смартфонів. Групу японських фінустанов очолюють група Mizuho Financial Group та банк Japan Post Bank. Консорціум оцінює, що впровадження нової цифрової валюти додасть до японської економіки близько 10 млрд єн, що за нинішнім курсом дорівнює $90 млн. Обмінювати валюту J-Coin до поточних готівкових єн будуть за курсом один до десяти.

До речі, Японія запускає J-Coin, щоб почати відмовлятися від готівки. Консорціум японських банків планує запустити нову національну цифрову валюту. Фінансові установи сподіваються, що так вони зможуть відучити громадян від використання готівки. Замість паперових грошей, які можна тримати в руках, громадяни отримають можливість оплачувати товари і сервіси за допомогою смартфонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я