Понеділок, 15 Квітня, 2024

8 найбільш надокучливих незручностей у гаджетах

Смартфони, планшети та інша електроніка – це розумні та красиві пристрої, але в них ще досі вистачає різних надокучливих недоліків. Безкінечний потік повідомлень, гальмівні оновлення або взагалі їхня відсутність, приватність як розкіш – це лише частина з них. У Wall Street Journal знайшли 8 найбільш дратівливих особливостей сучасних гаджетів.

1. Безкінечні оновлення

Дзень! Розпродаж в інтернет-магазині. Дзень! Троюрідний брат колишнього колеги по дитсадочку знайшов нову роботу. Дзень! Зустріч через десять хвилин. Дзень! Якась музична група почала продавати альбоми онлайн.

Подібний потік малозначущих повідомлень сьогодні став нормою, і в ньому легко пропустити важливу інформацію. Сервіси із цим борються, наприклад, у Gmail та Outlook.com є спеціальні фільтри. А iOS дозволяє встановити контакти, на повідомлення від яких телефон відтворить звуковий сигнал. Але це крапля в морі, і необхідно знайти шляхи відділити корисну інформацію від шуму.

2. Малий час роботи від акумулятора

Незважаючи на прогрес у технології батарей, сучасні гаджети працюють без розетки ненабагато довше, ніж декілька років тому. Основна причина цьому – намагання зробити девайси тоншими та більш продуктивними. Це було б зрозуміло при повсюдній доступності бездротової зарядки, з якою гаджети підзаряджалися непомітно для власника. А тим часом телефони могли б бути товщими: декілька міліметрів додадуть годину-дві додаткової роботи.

3. Гальмівні оновлення

Власники iPhone уже знають, що оновлюватися потрібно з острахом. Адже нова версія ОС може сповільнити їхній гаджет. Це відбулося як з появою iOS 7, так і з виходом iOS 8. До того ж не оновитися неможливо: старі версії операційних систем і програм для них стають недоступними.

4. Відсутність оновлень

А ось користувачі Android не бояться того, що оновлення загальмує їхній гаджет, адже для них апдейти просто не з’являються. Переважна більшість смартфонів з операційною системою Google ніколи не побачить останню версію Android. А ті гаджети, для яких подібне оновлення заплановане, можуть очікувати його місяцями. Найсвіжіший Android Lollipop, який з’явився півроку тому, доступний лише 3,3% власникам смартфонів.

5. Розкіш приватності

Пошукові запити, вміст електронних листів та відстеження переміщень – ось та валюта, якою ми розраховуємося за користування Google, Facebook та іншими сервісами. Усе більше компаній продають зібрані в споживачів дані та заробляють на цьому гроші. А якщо хочеться приватності, тоді доведеться платити додатково. Наприклад, американський оператор AT&T запросив з користувачів своїх інтернет-послуг додаткові $30 на місяць за те, щоб не стежити за їхнім пересуванням.

6. Жахливі принтери

Погана підтримка бездротового друку, чорнило дорожче за нафту. Мати вдома принтер обходиться досить дорого, і варто бути готовим через рік-два інтенсивної роботи віднести його до сервісного центру. Там йому за додаткові гроші скинуть програмний лічильник надрукованих аркушів, який блокує друк.

7. Ненадійні паролі

Системи захисту на основі паролів не завжди виявляються ефективними, а запам’ятати довгі комбінації символів буває складно. Ситуацію мають змінити інші способи аутентифікації: біометричні сканери, двофакторна перевірка та інші. Затримка лише за масовим розповсюдженням.

8. Незмінна електронна пошта

Уже третє десятиліття поспіль світ обмінюється інформацією в електронних листах та не збирається змінювати цей інструмент. Багато компаній намагаються спростити спілкування різними фільтрами та налаштуваннями. Але спам та інформаційний шум все одно потрапляє до вхідної скриньки. Необхідне радикальне оновлення цього старого засобу комунікації.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися