Четвер, 30 Травня, 2024

80% смартфонів Windows Phone залишаться без Skype

Skype-for-Business-main

Мобільна платформа Microsoft майже «мертва», і це починають відчувати на собі користувачі. Для них стають недоступними звичні програми. Кілька місяців тому розробники повідомили, що HERE Maps не працюватимуть на Windows 10 і Windows Phone. А тепер Microsoft робить недоступним для них оновлення Skype.

Майбутні версії цього комунікатора можна буде встановити лише на операційних системах не нижче Windows XP, OS X 10.10 Yosemite, iOS 8, Android 4.03 і Windows 10 Mobile. Власникам старіших пристроїв Microsoft рекомендує користуватися веб-версією Skype. Компанія також підкреслює, що для подальшого використання Skype і нових його можливостей потрібно обов’язково оновитися до актуальної версії ОС.

Новина означає, що апдейти для Skype стануть недоступними для 80% власників телефонів з Windows. Вони працюють під управлінням старих Windows Phone 8.x. Це приблизно 30-50 мільйонів користувачів Windows Phone, багато з яких не зможуть оновитися до Windows Phone 10. Адже список сумісних з Windows Phone 10 апаратів досить обмежений.

it-s-like-microsoft-hates-windows-phone-skype-removal-affecting-80-of-users-506489-3

Історія зі Skype – це повторення 2014 року. Тоді в серпні Microsoft залишила без цього комунікаційного додатка близько 10 мільйонів користувачів власної платформи Windows Phone 7.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися