Середа, 22 Травня, 2024

Для годинників Apple створять першу гру у жанрі RPG

Японська компанія Square Enix відома насамперед своїми рольовими іграми, такими як Final Fantasy або Dragon Quest. Крім консолей і персональних комп’ютерів, останнім часом компанія приділяє чимало уваги мобільному ринку, випускаючи для Android та iOS як нові ігри, так і римейки своїх старих проектів. При цьому компанія продовжує шукати нові для себе ринки, а тому її нова гра Cosmos Rings розробляється ексклюзивно для смарт-годинників Apple Watch.

cosmos_rpg_03

Про гру відомо лише те, що вона належатиме до жанру рольових ігор (RPG). Якщо припустити, що єдине зображення, доступне на сайті проекту, є знімком екрана, на якому, ймовірно, показано персонажа, що тримає зброю, схожу на меч, а поряд – таймер зворотного відліку і лічильник днів. Цілком можливо, що студія готує щось схоже на гру Lifeline, в якій користувач читає історію і вибирає, що повинен зробити головний герой.

cosmos_rpg_02

На сьогоднішній день для смарт-годинників Apple Watch існує обмежена кількість ігор, але бавитися на гаджеті з екраном в 1,65 дюйма – дуже сумнівна права.

Джерело: gizmodo.com

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися