Субота, 9 Грудня, 2023

9 речей, які негайно треба зробити з новим телефоном

Після покупки новенького мобільника не варто одразу з ним бавитися. Краще приділити час та зробити 9 обов’язкових дій з його підготовки. Це заощадить час та нерви в майбутньому.

1. Зробіть резервну копію контактів на старому телефоні

Після покупки нового гаджета не варто його зразу активувати. Перед цим краще зробити резервну копію контактів у старому мобільнику. До того ж цю базу ліпше синхронізувати з «хмарою» – для Android це акаунт у Google, а власники iPhone мають iTunes. З такою копією новий мобільник одразу після активації матиме потрібні контакти.

2. Перевірте доступність оновлень

Апдейти системного програмного забезпечення завжди лотерея, адже іноді може статися збій, і доведеться скидати уже налаштований апарат до заводського стану. Тому ліпше виконати всі оновлення системи одразу після покупки гаджета. Після цього варто також оновити всі використовувані програми.

3. Налаштуйте безпеку

Щоб не сильно переживати після втрати молільника, варто одразу після його покупки налаштувати функцію його пошуку. Окрім цього, ліпше обрати п’яти- чи шестизначний пін-код, а також відмовитися від графічного ключа розблокування через те, що його легко запам’ятати.

4. Налаштуйте утиліти на економію трафіку

Для підвищення автономності новенького смартфона не обов’язково одразу купляти до нього запасний акумулятор. Можна налаштувати встановлені в ньому програми на більший інтервал оновлення. Погода, соціальні мережі, новини – усі вони регулярно «будять» мобільник, і в цьому режимі він споживає досить багато енергії. Оптимально буде встановити режим оновлення кожні 4 години.

5. Отримайте рут-доступ

Якщо хочеться мати повну владу над своїм щойно придбаним телефоном та вийти за накладені виробником обмеження, тоді не обійтися без рут-доступу. З ним можна видалити будь-які програми з пам’яті апарата, з рекламними включно, зменшити споживання енергії телефоном чи додати гаджету нових можливостей.

6. Очистити мобільник від зайвого

Багато виробників встановлюють різні програми, наприклад, клієнти соцмереж, рекламні додатки тощо. Вони споживають трафік, швидко розряджають батарею, і при цьому їх не можна видалити. З рут-доступом можна легко почистити свій мобільник від зайвих програм. У цьому допоможе, наприклад, утиліта Root Uninstaller for Android.

7. Підключитися до «хмари»

З появою 3G в Україні мобільники, нарешті, зможуть розкрити весь свій потенціал. Наприклад, можна буде не так сильно хвилюватися про недостатній обсяг вбудованої пам’яті та відсутність слоту microSD. Усі зайві дані можна буде вивантажувати до «хмари».

8. Вдягніть чохол

Якщо ви хочете користуватися новеньким телефоном довгий час, тоді варто придбати для нього захищений чохол. Подібні випускають, наприклад, компанії CaseMate та Otterbox, і вони врятують гаджет при падінні.

9. Повністю заряджайте акумулятор

Літій-іонні акумулятори досить швидко старіють – постійне повне розряджання «вбиває» їх уже за кілька сотень циклів. Якщо хочете максимально продовжити життя батареї, варто якомога менше розряджати її та при будь-якій можливості підключати телефон до зарядки.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися