Камери стануть «багатоядерними»

У компанії Altek, яка випускає модулі камер, впевнені, що вже в наступному році в смартфонах основного сегменту з’являться здвоєні модулі камер. Вони дозволять підвищити якість зображення, не жертвуючи товщиною і масою смартфонів.

Експерти кажуть, що камери в певному сенсі повторять шлях процесорів, коли, вичерпавши ліміт підвищення частоти, виробники почали нарощувати кількість ядер. У будь-якому разі, у компанії під назвою Light впевнені, що вже в майбутньому році на ринку з’являться перші смартфони з 16 камерами сумарною роздільною здатністю 52 МП.

Так виглядатимуть камери телефонів уже через рік

Фахівці Light розробляють саме такий масив камер. Об’єднуючи програмним шляхом зображення, які отримані великою кількістю камер з маленькими датчиками, вдається отримати знімки, що наближаються за якістю до знімків, зроблених дзеркальною камерою. Крім того, можна імітувати роботу трансфокатора, оскільки в масив входять камери з об’єктивами з ЕФР 35, 70 і 150 мм.

Виробничим партнером Light виступає компанія Foxconn, яка має намір ліцензувати розробки Light і використовувати їх у своїй продукції. За оцінкою розробників, «камера» Light буде додавати до вартості смартфона $50-60.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я