П’ятниця, 23 Лютого, 2024

9 речей, які можна робити у Windows 10 October 2018 Update і які неможливо було робити раніше

Microsoft днями випустила черговий варіант Windows 10, і деякі користувачі його вже отримали. Видання Gizmodo створило добірку нових найпомітніших функцій, яких раніше не було в цій ОС.

  1. Синхронізація з телефоном

Найбільше нововведення у новій Windows 10 – це додаток Your Phone. Він схожий на вже наявний Phone Companion і спрошує комунікацію між телефоном та комп’ютером. Зараз Your Phone дозволяє відправляти SMS через ПК, швидко синхронізувати фото тощо. Найцікавішим також є режим дзеркального відображення екрана смартфона, завдяки чому можна на комп’ютері працювати із додатками, встановленими на вашому мобільному.

  1. Темна тема Провідника

Темний режим оформлення вже доступний певний час у Windows 10, але тепер він також повністю підтримується Провідником.

  1. Кращі скриншоти

З жовтня 2018 року у Windows 10 тепер можна натиснути Windows+Shift+S, щоб запустити інструмент створення скриншотів. Зроблені знімки екрана автоматично копіюються в буфер обміну. Також можна запустити додаток Snip & Sketch, щоб додати анотації, обрізати картинку та виконати інше редагування.

  1. Історія буферу обміну

У новій версії буфер обміну не лише працює на декількох пристроях, а й може пам’ятати кілька речей. Відповідну опцію потрібно ввімкнути в налаштуваннях Windows 10 та мати акаунт Microsoft. Після цього можна натиснути Win+V, щоб подивитися збережені в буфері обміну дані.

  1. «Розумніший» пошук

У пошуковому рядку стало можливо шукати за налаштуваннями, додатками та по вебу. Панель також містить історію нещодавніх файлів та деякі пропозиції Cortana.

  1. Полегшений апдейт Windows

У Windows з’явилося обіцяне машинне навчання. Замість звичайної кнопки відкладення оновлення у Microsoft створили систему, яка аналізує використання ПК та намагається вгадати момент, коли комп’ютер не потрібен і можна вільно встановити апдейт.

  1. Більше емотиконів

У Windows 10 October 2018 збільшилася кількість доступних смайликів. Отримати доступ до них можна комбінацією «Win+.».

  1. Тема оформлення в Edge

Вигляд браузера Microsoft Edge можна налаштовувати на свій смак, вибираючи його колір. Ця функція доступна щонайменше в режимі читання.

  1. Управління аудіо через ігрову панель

При використанні ігрової панелі для запису ігор тепер можна окремо керувати аудіоканалами без необхідності виходити з гри.

1 коментар

  1. Смайлики і скріншоти… Оновлення як було так і залишилось кошмаром… І над всим цим максимально далекий від правди заголовок-насмішка(

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися