Неділя, 14 Липня, 2024

90 мільйонів помічників – у YouTube розповіли про модерацію відео

Youtube New Design

Найбільший відеохостинг YouTube дозволяє без обмежень «заливати» відео. Але це не означає, що всі вони будуть публічно доступні. З 2006 року прибрати потенційно проблематичні ролики YouTube допомагали 90 мільйонів користувачів зі 196 країн світу. Це лише одна із цифр, які Google відкрила про модерацію контенту на YouTube.

За даними Google, користувачі YouTube щохвилини завантажують 400 годин відео. З такими обсягами не впорається жодна власна команда працівників, тому відеохостинг користується послугами добровольців. З уже названих 90 мільйонів близько третини поскаржилися на кілька відео. При цьому в YouTube кажуть, що спостерігається зростання кількості скарг на 25% щороку. При цьому користувачі з Індонезії, Туреччини, Німеччини, України та Франції скаржаться серед усіх інших найбільш адекватно.

Скарга на відео не означає, що воно відразу зникне, – вона лише дає поштовх формальній процедурі. YouTube відразу запропонує форму, в якій треба вказати, що не так з відео. Після цього співробітник YouTube переглядає ролик. «У нас треновані фахівці, які вільно спілкуються кількома мовами. Вони уважно обробляють кожну скаргу 24 години на добу, – розповіли в YouTube. – Вони видаляють контент, який порушує наші правила».

Скільки саме людей цим займаються, представники відеохостингу не називають. Але у YouTube повідомили, що у 2015 році із сайту видалили 92 мільйони відеороликів.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися