Четвер, 20 Червня, 2024

Мобільний зв’язок зробить Херсонщину туристичним краєм

В Україні може побільшати туристичних місцевостей. До звичних Карпат та Одещини приєднається і Херсонщина. Її влада зайнялася розвитком цього регіону для туристів і разом з МТС зробить їхні мандрівки комфортнішими.

Свої наміри обидві сторони закріпили в підписаному меморандумі про стратегічне партнерство з розвитку телекомунікаційних сервісів у регіоні. Адже мобільний зв’язок, інтернет та служби на їхній основі роблять відпочинок комфортнішим. Окрім цього, співробітництво влади та мобільного оператора поліпшить науково-технічний розвиток регіону та реалізацію інноваційних проектів на території Херсонської області.

Особливу увагу в угоді приділено розробці і впровадженню спільних проектів у галузі туризму, освіти і культури. «МТС Україна» у співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією збирається запустити інноваційний туристичний маршрут, а також реалізувати на території області проект «Мобільна бібліотека».

«Туризм – це бюджетонаповнювальна сфера, це робочі місця, інвестиції, розвиток інфраструктури, дрібного і середнього бізнесу, це доходи – до сімейних бюджетів і в казну міста. Розуміючи туристичну привабливість Херсона і маючи експертизу в сучасних технологіях, ми готові запропонувати і спільно з керівництвом та активістами міста втілити інноваційні та креативні проекти у сфері туризму і культури», – говорить заступник генерального директора «МТС Україна», регіон Південь, Андрій Іванець.

Ця угода – вже не перший туристичний проект «МТС Україна». Цієї осені оператор презентував концепцію Ukraine4al, у якій сучасні інформаційні технології стають основою для туристичної інфраструктури міст. Швидкісний мобільний інтернет дозволяє оперативно отримувати всю необхідну інформацію – карту міста, опис визначних пам’яток, фото і відео контент – ву зручний час. Перший подібний туристичний маршрут під назвою «Стежка легенд» вже відкрили у Полтаві.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися