Створили графічний інтерфейс для штучного інтелекту

Розробник говорить, що йому з командою довелося витратити багато годин на створення концепції візуального інтерфейсу для штучного інтелекту.

В ІТ може розпочатися чергова революція завдяки графічному інтерфейсу. Як свого часу візуальний інтерфейс ПК дозволив користуватися ним будь-кому, так нині графічна оболонка може зробити штучний інтелект доступним кожному. Перший такий графічний інтерфейс називається Cortex, і його створили фахівці компаній Argodesign та CognitiveScale.Хоча штучному інтелекту ще далеко до рівня звичайної людини, він уже здатний на багато корисних речей. Завдяки штучному інтелекту з комп’ютерами сьогодні можна говорити, вони «розуміють» написи, тексти, підслуховують розмови та всіляко намагаються зрозуміти події навколо.

Створити штучний інтелект сьогодні вимагає багато знань та вмінь з комп’ютерних технологій, тому він доступний лише великим компаніям, науковцям та фахівцям. Розробники Cortex пропонують перейти на роботу зі штучним інтелектом через графічний інтерфейс, щоб створення моделі інтелекту не вимагало наявності докторського ступеня.

Графічний інтерфейс для розробки штучного інтелекту створив Марк Ролстон з Argodesign. Він працює у вигляді зв’язаних елементів – умінь штучного інтелекту. Вони вже заздалегідь запрограмовані, і користувачеві потрібно просто перетягувати блоки на робоче поле.

«Звязування елементів разом є річчю, яку вивчить навіть дитина, – пояснює Ролстон. – Спростивши налаштування буде легше зрозуміти те, що відбувається. Взаємодія блоків візуально відображена для користувача».

Ролстон говорить, що йому з командою довелося витратити багато годин на створення концепції візуального інтерфейсу для штучного інтелекту. Адже хоча на поверхневому рівні машинне навчання виглядає досить просто – як аналіз мільйонів елементів даних та побудова прогнозів на їхній основі, – втілити це в коді складно. Для цього необхідно мати ступінь доктора наук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я