Nintendo запускає нову гру про покемонів – Pokeland

У Pokeland суть гри полягає в тому, щоб запускати своїх монстрів на дуелі на різних островах.

Хіт минулого літа – кишенькові монстри у грі Pokemon Go –повертаються. Nintendo збирається розширити франшизу про покемонів новою мобільною грою Pokeland. Це буде суміш Pockemon Go та старішої версії Pockemon Rumble.

У Pokeland суть гри полягає в тому, щоб запускати своїх монстрів на дуелі на різних островах. Гра вийде на iOS та Android і потребуватиме постійного інтернет-з’єднання, а також акаунту Nintendo Account.

Pokeland

Зараз Pokeland стала доступною для Android у режимі альфа-тестування. Це означає, що спробувати її зможуть лише перші 10 тисяч зареєстрованих учасників. Для них розробник приготував шість островів, 52 різні стадії, 15 рівнів та 134 ігрових істоти.

Альфа-тест Pokeland триватиме до 9 липня. Усі отримані в альфа-режимі бали та здобутки будуть недоступними після офіційного виходу гри.

Гра про покемонів Pokemon Go вийшла влітку 2016 року та відразу стала дуже популярною. Причиною стало те, що забавка вдало поєднала високі технології та звичайну реальність. Ігрові кишенькові монстри ховалися в об’єктах та локаціях реального світу, і щоб вполювати їх, необхідно було фізично ходити по них. Усього за день після релізу Pokemon Go її встановило більше людей, ніж встановили додаток для знайомств Tinder. За тиждень після релізу забавка зібрала таку ж аудиторію, як у Twitter.

Pokemon Go виявилася також настільки захопливою, що це стало небезпечно. Олімпійський чемпіон 2012 року і десятиразовий чемпіон світу зі спортивної гімнастики Учімура Кохей у вільний час грав у цю мобільну гру. За це йому виставили рахунок на 500 тис. єн ($5000). Ця сума є вартістю спожитого спортсменом мобільного інтернету в роумінгу. На щастя для Учімури, мобільний оператор «пробачив» одному з найвідоміших японських спортсменів борг за послуги інтернету в роумінгу.

Гра Pokemon Go також потрапила в поле зору Міністерства внутрішніх справ України. Поліцейські опублікували пам’ятку для користувачів Pokemon Go, яка пояснює основні загрози під час гри та дає рекомендації щодо їхнього уникнення. У МВС вважають, що популярність Pokemon Go призвела до появи нового спектра загроз – об’єктам критичної інфраструктури, життю та здоров’ю окремих громадян. Через цю забавку збільшується кількість смертельних випадків та порушень закону.

До речі, мало хто знає, що ідея Pokemon Go з’явилася як прикол на День дурня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я