Понеділок, 15 Квітня, 2024

Google випустила додаток з доповненою реальністю, який придатний лише для малювання ліній у повітрі

Google випустила новий додаток Just a Line для експериментів з доповненою реальністю. Ця програма ні для чого не придатна, окрім малювання білих ліній, які висять у повітрі. Утиліту вже можуть спробувати користувачі Android, завантаживши її з Google Play.

Компанія назвала свій новий додаток експериментом з доповненої реальності. У рекламному ролику до запуску програми Google навів кілька способів використання Just a Line, наприклад, створення забавних відео в стилі масок Instagram і Snapchat.

Додаток Just a Line заснований на попередньому експерименті Google під назвою Tilt Brush. Ця утиліта призначена для віртуальної реальності і дозволяє малювати в об’ємному віртуальному просторі. Однак для Tilt Brush була необхідна сумісність з технологіями віртуальної реальності VR, якої немає у багатьох сучасних смартфонів на Android. Водночас для використання Just a Line підійде будь-який пристрій, який підтримує програмний пакет ARCore. Серед таких девайсів – Google Pixel 2, OnePlus 5, Zenfone AR, LG V30 або будь-який з останніх смартфонів Samsung Galaxy.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися