Vodafone Україна вже готовий запустити 4G у діапазоні 2,6 ГГц

Готовність до 4G клієнти компанії можуть перевірити самостійно та безплатно за допомогою єдиного USSD-запиту

Vodafone Україна оголосив, що його мережа технічно готова до запуску швидкісного 4G-інтернету в діапазоні 2,6 ГГц у великих містах. Оператор отримав ліцензію на роботу в цьому діапазоні 6 березня 2018 року. Дата запуску 4G нині залежить від того, коли державні органи дадуть на це дозвіл.

«Наша мережа технічно абсолютно готова до запуску, чекаємо тільки дозволу на включення базових станцій найближчим часом, – коментує Євген Фрунза, технічний директор Vodafone Україна. – 4G почнемо включати в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та інших великих містах, у місцях найбільшого скупчення абонентів-споживачів мобільного інтернету. А «килимове» покриття чекайте в липні – після отримання ліцензії в діапазоні 1,8 ГГц».

Із запуском 4G абоненти Vodafone зможуть з більшим комфортом користуватися мобільним інтернетом та сервісами на базі 4G, такими як стримінг HD TV, онлайн-ігри, активніше використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги будуть запускатися відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

До початку запусків 4G-мережі Vodafone Україна запустив серію освітньої інфографіки про технології в Україні. Перший її випуск опубліковано на сайті ТеchToday.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть перевірити самостійно та безплатно за допомогою єдиного USSD-запиту: потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор надішле SMS з результатом перевірки смартфона та SIM-картки, а також інструкцію щодо заміни  SIM-картки на USIM.

Безплатно замінити картку на USIM можна в одному з магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. Ще з листопада 2016 року компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карток – USIM, які дозволяють користуватися послугами не тільки в GSM та UMTS мережах, але й у мережах 4G. Актуальна інформація про 4G доступна на сторінці www.vodafone.ua/uk/4g.