Як видалити пароль з PDF-файлу

Іноді це також стає причиною проблем, тому що кожен раз доводиться вводити пароль, щоб відкрити файл

PDF-файли вже стандартом цифрового документообігу і часто такі файли захищаються паролем щоб запобігти несанкціонованому доступу. Іноді це також стає причиною проблем, тому що кожен раз доводиться вводити пароль, щоб відкрити файл. За потреби можна видалити пароль з PDF.

Перш за все, потрібно відкрити PDF-файл та ввести пароль до нього. Після відкриття документу необхідно відправити його на друк. Але заміть принтера потрібно обрати опцію “Зберегти як PDF”. Нова PDF-копія не матиме паролю.

Пароль також можна видалити з PDF-файлів за допомогою Adobe Acrobat Pro. За допомогою цього програмного забезпечення можна видалити пароль з вихідного файлу і не створювати дублікат файлу.

Відкрийте PDF-файл у Adobe Acrobat Pro і введіть пароль. Потім натисніть на значок блокування і натисніть “Відомості про дозвіл”. Перейдіть до властивостей в меню “Файл” і потім – на вкладку “Безпека”.

Знайдіть поле “Метод безпеки” і натисніть на опцію “Немає безпеки” в випадаючому меню. Після цього натисніть на кнопку “Ок” і збережіть файл. Це призведе до видалення пароля з захищеного паролем PDF-файлу.

Як видалити пароль з PDF на iPhone

Користувачі iPhone можуть видалити пароль через програму PDF Expert. В меню програми перейдіть в папку “Файли” і виберіть PDF-файл з паролем. Відкрийте його, введіть пароль та розблокуйте файл.

Тепер натисніть на три точки в правому верхньому куті. Після цього ви побачите тут опцію «Змінити пароль», виберіть її і натисніть “Видалити пароль”.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я