Понеділок, 24 Червня, 2024

99 днів свободи

Поки Facebook експериментує з емоціями своїх користувачів, останні експериментують з нею. Голландське креативне агентство Just вирішило також дослідити емоції, проте не ті, що виникають під час читання новин у соцмережі, а ті, що з’являються після відмови від неї. Свій експеримент вони назвали «99 днів свободи» та проводять його у відповідь роботі Facebook.

Зміст ініціативи досить простий: учасники-добровольці повинні відмовитись від користування соцмережею майже на три місяці та регулярно звітувати про своє самопочуття на її сторінках. Окрім цього, у власному профілі потрібно змінити його на логотип «99 днів свободи» та запустити персональний зворотний відлік. Після цього додатково можна взяти участь в опитуваннях щодо рівня задоволеності на 33, 66 та 99 день (для цього потрібно знати англійську мову або добре користуватись перекладачем).

Як винагороду дослідники обіцяють більше заглиблення в реальне життя та заощадження 28 годин чистого часу. Це з розрахунку, якщо витрачати на соцмережу по 17 хвилин на день – саме стільки в середньому в ній проводять користувачі.

2 КОМЕНТАРІ

  1. заради експерименту і нових вражень варто, мабуть, спробувати

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися