Вівторок, 23 Липня, 2024

Відключити перезапуск Windows після оновлення

Власники комп’ютерів, ноутбуків та планшетів з ОС Microsoft знають, що ці пристрої не можна залишати надовго без нагляду. Адже при ввімкненому автоматичному оновленні системи вона самостійно перезавантажується впродовж 15 хвилин після інсталяції апдейту. Це може заважати, коли на машині виконується якесь складне та довготривале завдання: математичні розрахунки, рендер кіносцени, завантаження великих обсягів файлів тощо. Звісно, можна вимкнути автоматичне оновлення, проте це означає погіршити захищеність своїх даних. У такому разі можна вимкнути автоматичне перезавантаження після встановлення апдейтів.

Для цього запустіть командний рядок за допомогою клавіш «Win+R» та введіть там команду запуску редактору реєстру regedit.exe. Перед початком якихось дій зробіть його резервну копію, для чого ввійдіть у меню «Файл» та натисніть кнопку «Експортувати».

Далі відкрийте в редакторі реєстру розділ HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows. У ньому натисніть правою клавішею миші та створіть новий розділ під назвою WindowsUpdate, де необхідно додатково створити розділ AU. Фінальний вигляд шляху повинен виглядати як HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU.

В розділі AU створіть два ключі DWORD (32 біти): AlwaysAutoRebootAtScheduledTime та NoAutoRebootWithLoggedOnUsers.

Встановіть значення останнього рівним одиниці, а перший залишіть рівним нулю. Після перезавантаження комп’ютер не буде самостійно вимикатись для встановлення оновлень.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися