Столи, які продовжують життя

Згідно з дослідженнями, кожний робочий день у кріслі коштує 2,5 години життя. А загалом злиття з кріслом по 8 годин на роботі скорочує термін існування приблизно на 4,8 роки. Тому сидіння сьогодні часто називають новим палінням сигарет, адже одна цигарка також забирає багато відведеного життя, а саме – 11 хвилин. Проте подовжити своє існування можна за допомогою спеціальних аксесуарів, і одні з них – це столи компаній PowerUp та Stir Kinetic Desk.

Вони дозволяють працювати не лише сидячи у кріслі, але й стоячи на ногах, і коштують $1050 та $3890 відповідно. За такі гроші користувачі отримують «розумний» аксесуар, який, наприклад, обладнано бездротовими каналами зв’язку Bluetooth та Wi-Fi.

Окрім цього, Stir Kinetic Desk, який є дітищем колишнього дизайнера Apple (він працював над iPod Shuffle), пропонує інші функції на своєму 4,3-дюймовому дисплеї. На ньому можна задавати оптимальні налаштування підйому, а також час, упродовж якого потрібно стояти. Наприклад, розробник рекомендує працювати на ногах приблизно 30% часу для ліпшого здоров’я.

Стіл PowerUp має такі ж моторизовані ніжки, як і Stir Kinetic, але, на відміну від нього, може підіймати до 100 кг вантажу. Однак низька ціна змусила розробників використати простіше управління. Для підняття або опускання до певного рівня потрібно постійно тримати натиснутою кнопку, тоді як Stir Kinetic вміє зберігати профілі для різних людей.

За матеріалами: Yahoo.