Неділя, 21 Квітня, 2024

Сервіс goo.gl для скорочення посилань припиняє свою роботу

Компанія Google повідомила про поступове закриття своєї служби скорочення посилань goo.gl. Згортання розробники почали з 30 березня 2018 року. Вже з 13 квітня створювати короткі посилання зможуть тільки існуючі користувачі сервісу.

Протягом наступного року – до 30 березня 2019 – можна також буде завантажити собі на диск аналітику і відомості про скороченні посилання. Після цієї дати сервіс goo.gl остаточно перестане працювати. Однак при цьому вже створені через нього короткі посилання продовжать спрямовувати користувачів за потрібними адресами.

Сервіс goo.gl запрацював в 2009 році, проте нині, кажуть розробники, він перестав відповідати вимогам часу. За їхніми словами, зараз на ринку з’явилося багато аналогічних продуктів, а сам обмін посиланнями змінився через поширення смартфонів і додатків. Як альтернативу goo.gl компанія пропонує сервіси Bitly і Ow.ly.

Замість goo.gl в компанії планують створити схожий сервіс Firebase Dynamic Links (FDL). Це інтелектуальні URL-адреси, які дозволяють спрямовувати існуючих і потенційних користувачів в будь-яке місце – в iOS, Android або веб-додаток.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися