Як обійти помилку «Пристрій не сертифікований у Google»

Google перейшов від пропагандистських заходів до більш рішучої боротьби за контроль над Android. Як і прогнозувалося, не сертифікованим у ньому пристроям почали блокувати доступ до магазину Google Play та інших сервісів пошукового гіганта. При цьому на екрані гаджета з’являється повідомлення «Пристрій не сертифікований у Google». В такому випадку можна скористатися одним із десятків альтернативних магазинів додатків або спробувати обійти це обмеження.

Для обходу блокування Google Play необхідно мати на телефоні рут-доступ та файловий менеджер із підтримкою рут-навігації (Root Explorer, ES Провідник).

У друга чи знайомого, який має сертифікований у Google телефон, скачайте файл build.prop.

В своєму апараті через файловий менеджер у папці System знайдіть файл build.prop та зробіть його резервну копію. Далі відкрийте цей файл у режимі редагування та замініть наступні рядки на рядки від сертифікованого апарата:

ro.product.brand =

ro.product.manufacturer =

ro.build.product =

ro.product.model =

ro.product.name =

ro.product.device =

ro.build.description =

ro.build.fingerprint =

Збережіть файл, після чого перейдіть у менеджер додатків, відкрийте Google Play та очистьте його дані. Виконайте цю процедуру для Google Play Services.

Вимкніть свій телефон, затисніть кнопку гучності вниз та, утримуючи її, натисніть кнопку вмикання. Зайшовши таким чином в рекавері свого апарата, виберіть меню Wipe (Advanced Wipe) та очистьте Cache та Dalvik Cache.

Після перезавантаження мобільника у вас має з’явитися можливість установлювати додатки з Google Play.