Топ-менеджери Samsung на колінах вибачалися за Note 7

Samsung продовжує відчувати наслідки від випуску вибухового Note 7. Компанії не лише довелося відкликати всі випущенії гаджети та встановити пункти обміну. Днями в Китаї представники компанії також вибачалися на колінах перед місцевими партнерами.

samsung_na_kolenyakh

Більше двадцяти осіб стали на коліна під час зустрічі представників Samsung з дилерами в китайському місті Шицзячжуан. Фотографії події з’явилися в соцмережі Weibo і стали дуже популярними. Інтернет-користувачі доповнювали знімки такими коментарями, як «Samsung поставила китайців на коліна заради продажів».

За такий жест китайського підрозділу Samsung користувачі розкритикували компанію, звинувативши її в неповазі до китайської культури. Справа в тому, що в китайській культурі встати на коліна – це винятковий жест. Китаєць може стати на коліна перед богом або на знак подяки перед своїми батьками в особливих випадках. Він також опуститься на коліна в ситуації відчаю.

Пізніше прес-служба компанії пояснила, що на коліна опустилися корейські топ-менеджери компанії. Компанія розповіла, що вони зробили це на знак вдячності за те, що багато китайських дилерів замовили продукти Samsung, незважаючи на скандал з вибухами смартфонів Galaxy Note 7. «Samsung – корейська компанія. У корейській культурі схиляння колін вважають жестом подяки і поваги», – йдеться в повідомленні прес-служби.