Вівторок, 16 Квітня, 2024

Airborne Kingdom: оригінальний симулятор містобудування

Невелика команда розробників, яка раніше працювала над мультиплеєром Battlefield Hardline, об’єдналася під назвою The Wandering Band і готує вельми незвичайний симулятор містобудування – Airborne Kingdom.

Творці позиціонують Airborne Kingdom як симулятор містобудування з елементами дослідження відкритого світу. Гравцеві пропонується побудувати над пустелею літаюче місто – дуже непросте завдання, з огляду на реалістичну фізику, необхідність рівномірного розподілу ваги і потребу зводити нові «літаючі» модулі.

Місто в Airborne Kingdom буде мандрівним і в ході подорожі геймер знайде нові цивілізації, руїни із загубленими технологіями та джерела ресурсів. При кожному запуску карта генерується випадково, тому заздалегідь заготовити стратегію розвитку буде складно.

А щоб літаюче королівство не впало, можна розвивати застосування повітряних куль, парових двигунів або спеціальних крил.

В The Wandering Band кажуть, що при створенні надихалися Frostpunk, Anno, Sunless Skies і рядом інших проектів. Реліз гри запланований на 2020 рік для ПК і Mac, але не виключається і портування на консолі.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися