Четвер, 30 Травня, 2024

HoloLens 2: працівники Microsoft проти поставок армії США

Днями Microsoft представила свою нову розробку – покращений шолом доповненої реальності HoloLens 2. Незабаром після цього співробітники компанії зажадали розірвати контракт на поставку цієї технології армії США.

HoloLens 2 отримав розширений кут огляду (удвічі більше, ніж у окулярів перового покоління) і поліпшене 2К росширення. Крім стандартного браузера Microsoft Edge, девайс підтримує більш просунутий Mozilla Firefox. У шолом вбудували датчики для відстеження погляду, технологію розпізнавання обличч і руху рук. Це означає, що взаємодіяти з віртуальною реальністю можна без спеціальних датчиків.

Вартість HoloLens 2 – 3500 доларів і Microsoft спочатку позиціонувала шолом, як розробку для великих підприємствах, яким AR допоможе прискорити процес навчання співробітників і оптимізувати виробництво.

На тлі цього профспілкове об’єднання Microsoft виступило з вимогою розриву майже півмільярдного контракту на поставку спеціальних HoloLens армії США. Його члени стверджують, що такими діями компанія ображає сотні працівників, які працювали над HoloLens і виступали проти створення зброї.

Даний контракт був узгоджений в листопаді минулого року і TechToday повідомляв про підписання.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися