AirPods Pro 2 отримають чохол, який видає звук

це може допомогти знайти чохол, якщо він загубиться окремо від AirPods.

AirPods Pro другого покоління може отримати підтримку аудіокодеку Apple без втрат якості (ALAC). Майбутня новинка також може поставлятися з корпусом, який видає звук. Такі відомості повідомив відомий Apple-аналітик Мінг-Чи Куо.

В даний час не існує моделі AirPods, що підтримує звук зі стисненням без втрат якості. Кожна модель AirPods, навіть дорогі AirPods Max, використовує Bluetooth для передачі звуку, що обмежує пристрої використанням розширеного аудіокодека AAC, який стискує звук із втратою якості.

На сьогоднішній день єдиними пристроями Apple, які можуть використовувати переваги звуку без втрат в Apple Music, є iPhone, iPad, Mac, Apple TV 4K і Apple HomePod. Основним недоліком аудіо без втрат є те, що його файли займають більше місця на пристрої, а потокове передавання в інтернеті може швидко витратити пакетний обсяг мобільних даних.

Якщо AirPods Pro 2 дійсно підтримуватиме ALAC, Apple доведеться або відмовитися від Bluetooth, або подолати деякі технологічні перешкоди для досягнення цієї мети.

Про наявні обмеження Bluetooth розповів в недавньому інтерв’ю програмі What Hi-Fi віце-президент Apple з акустики Гері Гівс. Під час інтерв’ю Гівс сказав, що компанії доведеться наполегливо працювати, щоб отримати максимальну віддачу від технології Bluetooth, а також зазначив, що “є ряд трюків, які ми можемо використовувати, щоб максимізувати або обійти деякі обмеження Bluetooth”, але “велика пропускна здатність” була б ідеальною – потенційний натяк на те, що має відбутися.

Що стосується можливості використання футляра для зарядки із власним динаміком – це може допомогти знайти чохол, якщо він загубиться окремо від AirPods. Наразі тільки самі AirPods видають шум, коли їх шукають через додаток “Знайти мене”.

Куо ще прогнозує, що AirPods Pro 2 можуть змінити, зосередивши їх на фітнесі, про що раніше повідомляв Bloomberg. Крім того, Куо каже, що Apple може випустити AirPods Pro 2 у четвертому кварталі 2022 року, приблизно через три роки після випуску перших AirPods Pro.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я