Неділя, 14 Липня, 2024

Ігри для Android: 5 захопливих літалок-стрілялок

Популярність двовимірних ігор не згасає з часів ігрових автоматів та прадавніх 286-х комп’ютерів. Скрол-шутери (англ. scroll shooter), як ще іноді їх називають геймери, чудово працюють на відносно слабких смартфонах і потребують лише одного – швидкої реакції. З усього розмаїття ігор у Google Play ми відібрали лише п’ять, які захоплюють відразу і надовго.

Thunder Fighter 2048

2016-11-16-10-10-horz

Завантажити з Google Play

Класична «стрілялка» з приємною графікою. Футуристичний винищувач проти сил ворога, які переважають. Купа незвичної зброї і ще більше ворогів, на яких цю зброю можна випробувати. На жаль, гра містить чимало реклами, хоча іноді отримати «ще один шанс» за перегляд рекламного ролика не так уже й погано.

Toon Shooter 2

android_games_01_01

Завантажити з Google Play

Здається, художнику, який малював героїв та техніку для гри, було років три, ну максимум п’ять. Якщо придивитися, можна розпізнати знайомі образи із «Зоряних воєн» та інших фантастичних фільмів чи, наприклад, птахів з «Angry Birds».

android_games_01_02

Гравцю необхідно здобути перемогу над незліченними ордами кумедних ворогів. За збитих супротивників видають грошові винагороди. Зароблені в боях гроші ідуть на вдосконалення зброї та пілотів.

Missiles!

android_games_01_04-horz

Завантажити з Google Play

Графічне оформлення в стилі мінімалізму в поєднанні з простим, як і все геніальне, ігровим процесом, що затягує по самі вуха з першої ж хвилини. Не треба нікого відстрілювати. Тільки збирати бонуси. Маневрувати, ухилятися та тікати від ракет, тікати та ухилятися. Спробуйте протриматися хоча б хвилину – і всі інші ігри здаватимуться дитячими забавками.

OpenTyrian

android_games_01_06

Завантажити з Google Play

Бажаєте трохи ностальгії у вашому смартфоні? Встановіть OpenTyrian. Класична аркада часів MS-DOS потрапила на Android майже без змін. Оригінальне графічне оформлення часів 90-х, пікселізація, що нагадує про банькаті 14-дюймові монітори.

І шалений драйв «старої школи» з нескінченною стріляниною. Недолік: краще гратися краще за допомогою джойстика чи геймпада, аніж на сенсорному екрані.

Space Invaders

android_games_01_08-horz

Завантажити з Google Play

Знаменита аркада, яка була, здається, на всіх платформах, починаючи з ігрових автоматів 80-х, отримала чергову, тепер уже мобільну, інкарнацію. Завдання просте: знищити кораблі прибульців і вціліти самому. Спочатку вороги атакують ланками, а якщо наловити ґав, вишикуються у лави і задавлять кількістю. Раз на декілька рівнів на гравця чекає нова зброя і двобій з босом.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися