Як у Google Docs змінювати міжрядковий інтервал

На мобільному це відбувається з деякими обмеженнями. На комп’ютері доступно більше інструментів оформлення.

Онлайновий офісний пакет Google Docs дозволяє вибирати оптимальний міжрядковий інтервал. На мобільному це відбувається з деякими обмеженнями. На комп’ютері доступно більше інструментів оформлення.

Для зміни міжрядкового інтервалу в мобільному додатку Google Docs доступно лише чотири значення: 1.00, 1.15, 1.5, 2.00. Якщо відкрити документ з іншими значеннями міжрядкового інтервалу, додаток їх відобразить, однак при редагуванні на мобільному встановить один із чотирьох варіантів.

У мобільному додатку Google Docs відкрийте файл для редагування та тапніть іконку у правому верхньому кутку. Вона виглядає, як велика літера «А» з горизонтальними лініями збоку. Відкриється вікно, в якому тапніть слово «Параграф» і в опції «Міжрядковий інтервал» вкажіть бажану цифру.

При роботі в Google Docs на комп’ютері з’являється більше можливостей. Для встановлення міжрядкового інтервалу відкрийте документ та в правій верхній частині екрана знайдіть вертикальну лінію зі стрілками. Виберіть один із доступних варіантів (одинарний, 1.15, 1.5, подвійний) чи клацніть «Власний проміжок».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я