Понеділок, 15 Квітня, 2024

Компанія RED анонсувала Hydrogen One – перший смартфон з голографічним дисплеєм

Відома любителям кіно і режисури компанія Red Digital Cinema Camera Company (або просто RED) анонсувала дуже незвичайний девайс Hydrogen One. Виробник позиціонує новинку як перший кишеньковий голографічний медіакомбайн. Тобто на цьому телефоні можна буде дивитися об’ємні тривимірні фільми – голографії. Найголовніше – для перегляду не будуть потрібні додаткові окуляри.

Hydrogen One

Hydrogen One забезпечує перегляд голограм, 2D- і 3D-відео, доповненої, віртуальної та змішаної реальності. Усі ці принади представлені у форматі смартфона на Android з підтримкою сучасних стандартів мережевого підключення, USB Type-C і слотом microSD. Також смартфон має модульну фотосистему, яка забезпечить системі поліпшені фото- і відеоможливості.

Точних деталей про проект немає – його лише обіцяють у 2018 році і вже говорять про можливість затримки. Головною складністю виробник називає випуск інноваційного 5,7-дюймового професійного голографічного екрана.

За якою технологією працює дисплей телефона, також невідомо. Це може бути якась суміш рішень на основі лентикулярного формату, як у Amazon Fire Phone та Nintendo 3DS. Але директор RED Джим Джаннард на Reddit написав, що немає способу описати майбутню новинку, краще її побачити. Він також говорить, що використаної технології дисплея раніше ніхто не бачив. При цьому він прямо сказав, що це не рішення на базі лентикулярної техніки.

Дисплей смартфона доповнений вбудованим у прошивку аудіоалгоритмом H30, який конвертує звичайний стереозвук у багаторівневе об’ємне звучання.

Hydrogen One зможе відтворювати знайдений голографічний контент, створити подібний контент у форматі h4v або конвертувати 3D-відео в даний формат з наступним завантаженням або стримінгу на пристрій.

Hydrogen One підтримуватиме змінні модулі. За допомогою спеціального роз’єму можна підключати аксесуари, змінюючи функціональність смартфона. При бажанні телефон можна використовувати як додатковий монітор для камер Scarlet, EPIC і Weapon.

На новинку вже можна оформити попереднє замовлення. Смартфон буде випускатися в двох версіях: титановій ($1595) і алюмінієвій ($1195). Поставки почнуться в першому кварталі наступного року. Однак виробник попереджує, що через складність виробництва дисплея випуск новинки та виконання замовлень можуть затриматися. Окрім цього, може змінитися зовнішність самого апарата.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися