П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Актор Раян Рейнольдс купив собі мобільного оператора

Кінозірки інвестують у високі технології, і яскравий приклад днями показав відомий кіноактор Раян Рейнольдс. Він купив мобільного оператора Mint Mobile. При цьому актор планує не лише заробляти гроші, отримуючи дивіденди. Він планує брати активну участь у розвитку свого нового бізнесу.

Мобільний оператор Mint Mobile відноситься до класу MVNO (mobile network virtual operator). Це віртуальний оператор, який використовує фізичну інфраструктуру T-Mobile. Mint Mobile приваблює клієнтів своїми низькими тарифами на рівні $15, тоді як середній американець витрачає на мобільний зв’язок $65.

Рейнольдс, який зіграв роль Дедпула, не планує повністю змінювати бізнес-процеси Mint Mobile. Натомість він займеться комунікаціями та маркетингом, а також відповідатиме за стратегічні питання.

Сьогодні у світі працює близько 1200 таких віртуальних операторів, але в Україні вони не стали популярними. Розквіт подібних постачальників послуг був у середині минулого десятиліття. Першим віртуальним оператором в Україні став «Jeans», який у 2003 році запустив Vodafone Україна.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися