Субота, 2 Березня, 2024

Варильна поверхня SenseBoil: чим здивує інтуїтивна техніка від Electrolux

Індукційна варильна поверхня від Electrolux обладнана функцією контролю кипіння й автоматичного регулювання налаштувань температури. Вам більше не потрібно контролювати процес готування їжі — девайс зробить це за вас. Чим ще здивує серія інтуїтивної техніки Electrolux, читайте в нашому матеріалі.

Слайдер DirectTouch

Варильна поверхня SenseBoil має систему DirectTouch, що спрощує регулювання температури. Тепер ви можете налаштовувати кожну зону нагріву за допомогою спеціального слайдера. Достатньо просто обрати потрібний температурний режим.

Функція Hob2Hood

Варильна поверхня SenseBoil підтримує інноваційну технологію Hob2Hood — систему бездротового зв’язку з витяжкою. Натисніть кнопку, і ваша витяжка автоматично підлаштується під режим роботи поверхні: пристрій вибере оптимальні налаштування швидкості й інтенсивності тяги.

Функція Infinite

Індукційна варильна поверхня SenseBoil IPES6452KF здивує вас новою технологією Infinite, що розпізнає діаметр посуду й адаптує під нього зону нагріву. Зони нагрівання змінюють розмір залежно від посуду без втрати продуктивності. Тож ніщо не завадить вам насолоджуватись приготуванням їжі.

Функція SenseBoil

Віднині кипіння під контролем з вбудованим сенсором вібрації SenseBoil. У момент закипання плита автоматично знижує потужність нагріву та подає сигнал.

Фукнція PowerBoost

Нова функція PowerBoost індукційної варильної поверхні SenseBoil IPES6452KF активує максимальну потужність для швидкого збільшення температури. Не потрібно чекати, поки закипить вода чи розігріється пательня — в потрібний момент поверхня завжди готова.

З детальнішою інформацією про функції та характеристики девайсу можна ознайомитись на офіційному сайті компанії. Готуйте з задоволенням із новою інтуїтивною технікою від Electrolux.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися