Vodafone удвічі знизив вартість роумінгу в Європі

З безвізовим режимом до Європи стало зручніше мандрувати, а з новими цінами на роумінг від Vodafone буде приємніше ділитися своїми враженнями. Оператор дарує всім своїм клієнтам знижку 50% на спілкування за кордоном.

Спеціальна пропозиція діє протягом місяця починаючи з 11 червня для приватних абонентів Vodafone контрактної та передплаченої форми обслуговування. Для цього вони повинні користуватися послугами зв’язку в роумінгу за допомогою послуги «Роумінг, як вдома». У цей період для клієнтів Vodafone вартість послуги буде вдвічі дешевшою. Залежно від тарифу, святкова знижка складе до 250 грн.

Українські абоненти Vodafone можуть користуватись доступним роумінгом у 16-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Франція, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.

Спеціальні умови активуються автоматично, достатньо підключити послугу «Роумінг, як вдома» в день початку подорожі Європою – за допомогою додатка «Мій Vodafone» або USSD-команди *600# і кнопка виклику.

Пропозиція діє для всіх абонентів тарифів Vodafone Red S, M, L, XL. Докладно про умови користування роумінгом можна дізнатись у розділі «Роумінг» на сайті Vodafone.ua