АЛЛО: кількість смартфонів, куплених у 2021 році українцями віком 60+, зросла на 17%

За підсумками програми лояльності АЛЛО Гроші, попит на смартфони серед літніх українців щороку зростає. За підсумками 2021 року, в АЛЛО людьми віком 60+ було придбано на 17% більше смартфоні, ніж у 2020 році.

Як обрати смартфон для користувача віком 60+

Бебі-бумери мають власні вимоги до смартфонів, наприклад, зазвичай їм достатньо базових функцій смартфонів: телефонувати, користуватися месенджерами, фотографувати, шукати інформацію в інтернеті. Смартфон має бути таким, щоб зробити користування цифровими сервісами зручним та безболісним:

  1. Розмір екрану смартфону має бути великим, щоб зручно сприймати інформацію. Більшість людей похилого віку далекозорі, тож їм буде важко впоратися зі смартфонами, що мають маленький екран. Тому слід орієнтуватися на екрани від 6.5 дюймів.
  2. Мають бути функції простої навігації, гучний звук та регуляція динаміків, надвеликий шрифт та іконки, які зручно натискати, а також технології захисту зору.
  3. Зручна віртуальна клавіатура також стане важливим критерієм вибору смартфону, адже набирати повідомлення чи пошуковий запит має бути зручно.
  4. Внутрішня пам’ять смартфону має бути великою, понад 32 ГБ, адже навряд люди поважного віку будуть ретельно слідкувати за кількістю збережених фото, а ось оперативна пам’ять може бути 2-3 Гб.
  5. Ємний акумулятор та тривала автономна робота також стануть перевагою під час користування смартфоном.

Підписуйтесь на наш Telegram

ТОП-10 моделей смартфонів для бебі-бумерів (за даними АЛЛО):

1. Redmi 9A 2/32GB
Найпопулярніша модель серед клієнтів АЛЛО віком 60+. Велика діагональ екрану, потужний акумулятор та технологія захисту від синього кольору, що оберігає очі від втоми і дискомфорту при тривалому використанні. Ціна від 2999 гривень.

2. Samsung Galaxy A02
Діагональ екрану 6.5″, збалансований дизайн моделі, потужний акумулятор 5000 мАг і інтелектуальна система управління живленням оптимізують продуктивність моделі і продовжують час автономної роботи. Ціна від 3499 гривень.

3. Motorola E7 Power 4/64 GB
Велика діагональ екрану, потужний акумулятор для автономної роботи, потужний процесор та легке розблокування зробить цей смартфон простим та легким у користуванні. Ціна від 3499 гривень.

4. Redmi 9C 2/32GB
Смартфон має технологію захисту зору від синього випромінювання, тож великого навантаження на очі користувач не відчує. Це найбюджетніший смартфон, що вже підтримує NFC, а також має сканер відбитку пальця. Ціна від 3499 гривень.

5. ZTE BLADE A71 3/64
Смартфон із великим екраном, потужним процесором та можливістю швидкого розблокування екрану, виконує основні функції, очікувані від смартфонів. Смартфон також має непогану камеру, яка дозволяє робити прекрасні фотографії. Ціна від 3799 гривень.

6. ZTE Blade V30 Vita 4/128
Потужний смартфон з великим екраном, ємним акумулятором, що дозволить працювати довго без підзарядки, та фотокамерою для чудових фото. Ціна від 4 499 гривень.

7. Samsung Galaxy A12
Ергономічний елегантний дизайн, ємний акумулятор та швидка зарядка, дозволять почуватися вільно під час користування, а камера – робити якісні фото. Ціна від 4999 гривень.

8. Samsung Galaxy A32
Смартфон більш високої цінової категорії, але це того вартує. Великий екран, крута камера, функція захисту зору “Eye Comfort Shield”, плавна прокрутка. Потужна батарея та інтелектуальна система управління живленням дозволяють заряджати смартфон раз на 2-3 дні. Ціна від 7199 гривень.

9. Redmi 10 4/64GB
Чітка картинка на 6.5-дюймовому FHD дисплеї з частотою оновлення до 90 Гц, квадрокамера 50Мп, комфортний скролінг. Ємна батарея та швидка зарядка дозволяють довго працювати автономно. Ціна від 5 199 гривень.

10. Poco X3 Pro 6/128G
Великий екран, потужний процесор, великий обсяг пам’яті, фронтальна камера 20 Мп для якісних селфі, швидка зарядка, акумулятор, що дозволить працювати без підзарядки 2-3 дні. Ціна від 6999 гривень.