Аналітики нарахували 4 млрд користувачів інтернету

Із 7,6 млрд населення планети мобільний телефон нині має дві третини. Більше половини з цих девайсів є «розумними», що спрощує доступ до інтернету.

Уже більше половини світу знаходиться онлайн, причому майже чверть мільйонів інтернет-користувачів додалася за 2017 рік. Про це свідчить звіт 2018 Global Digital від компаній We Are Social та Hootsuite. Таку швидкість поповнення інтернет-користувачів експерти пояснюють поширенням доступних смартфонів та мобільних тарифів.Найбільші темпи зростання показує Африка – кількість онлайн-юзерів на континенті збільшується на 20% щороку. Загалом у 2017 році більше 200 млн людей отримали свої перші смартфони. Із 7,6 млрд населення планети мобільний телефон нині має дві третини. Більше половини з цих девайсів є «розумними», що спрощує доступ до інтернету.

Соціальні медіа також швидко зростають: за останні 12 місяців до них загалом приєднувався майже мільйон користувачів. Нині соцмережами користується більше трьох мільярдів людей щомісяця. Дев’ять із 10 з них роблять це за допомогою мобільного гаджета.інтернетуАналітики також з’ясували інші факти:

  • кількість інтернет-користувачів у 2018 складає 4,021 млрд. Ця цифра зростає на 7% щороку;
  • кількість користувачів соцмереж у 2018 році становить 3,196 млрд. На рік ця цифра зростає на 13%, а щодня збільшується на 11 людей;
  • кількість власників мобільних телефонів у 2018 році становить 5,135 млрд. Щороку вона збільшується на 4%.

Збільшується не лише кількість користувачів онлайну, зростає також кількість проведеного ними в Мережі часу. За даними GlobalWebIndex середній юзер проводить в інтернеті по 6 годин. Це приблизно третина життя. Якщо підсумувати витрачений у 2018 році кожним користувачем час, цифра перевищить мільярд років.

Інтернет по планеті розповсюджений нерівномірно, але це поступово змінюється. Він має низький рівень проникнення в Центральній Африці та Південній Азії, однак ці регіони показують найбільше зростання кількості користувачів. Аналітики прогнозують, що це відкриє додаткові можливості для таких гігантів, як Google, Facebook, Alibaba, Tencent та інших.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я