Аналітики нарахували 4 млрд користувачів інтернету

Із 7,6 млрд населення планети мобільний телефон нині має дві третини. Більше половини з цих девайсів є «розумними», що спрощує доступ до інтернету.

Уже більше половини світу знаходиться онлайн, причому майже чверть мільйонів інтернет-користувачів додалася за 2017 рік. Про це свідчить звіт 2018 Global Digital від компаній We Are Social та Hootsuite. Таку швидкість поповнення інтернет-користувачів експерти пояснюють поширенням доступних смартфонів та мобільних тарифів.Найбільші темпи зростання показує Африка – кількість онлайн-юзерів на континенті збільшується на 20% щороку. Загалом у 2017 році більше 200 млн людей отримали свої перші смартфони. Із 7,6 млрд населення планети мобільний телефон нині має дві третини. Більше половини з цих девайсів є «розумними», що спрощує доступ до інтернету.

Соціальні медіа також швидко зростають: за останні 12 місяців до них загалом приєднувався майже мільйон користувачів. Нині соцмережами користується більше трьох мільярдів людей щомісяця. Дев’ять із 10 з них роблять це за допомогою мобільного гаджета.інтернетуАналітики також з’ясували інші факти:

  • кількість інтернет-користувачів у 2018 складає 4,021 млрд. Ця цифра зростає на 7% щороку;
  • кількість користувачів соцмереж у 2018 році становить 3,196 млрд. На рік ця цифра зростає на 13%, а щодня збільшується на 11 людей;
  • кількість власників мобільних телефонів у 2018 році становить 5,135 млрд. Щороку вона збільшується на 4%.

Збільшується не лише кількість користувачів онлайну, зростає також кількість проведеного ними в Мережі часу. За даними GlobalWebIndex середній юзер проводить в інтернеті по 6 годин. Це приблизно третина життя. Якщо підсумувати витрачений у 2018 році кожним користувачем час, цифра перевищить мільярд років.

Інтернет по планеті розповсюджений нерівномірно, але це поступово змінюється. Він має низький рівень проникнення в Центральній Африці та Південній Азії, однак ці регіони показують найбільше зростання кількості користувачів. Аналітики прогнозують, що це відкриє додаткові можливості для таких гігантів, як Google, Facebook, Alibaba, Tencent та інших.