Субота, 20 Квітня, 2024

Android 11 Go зробить бюджетні смартфони на 20% швидшими

Щойно презентувавши Android 11, розробники з Google також показали модифіковану версію цієї ОС для дуже бюджетних смартфонів. Версія Android 11 Go обіцяє прискорити їх на 20% проти попередньої операційної системи.

Android 11 Go, як і її повна версія, передбачає нові функції для підвищення рівня конфіденційності при взаємодії з гаджетом. Наприклад, користувачі зможуть надавати додаткам одноразові дозволи на доступ до датчиків пристрою, таким як мікрофон, камера або GPS. Уже надані дозволи автоматично скидаються, якщо додаток не використовується тривалий час.

Розробники ще додали функцію Safe Folder, яка дозволяє обмежити доступ до файлів та документів PIN-кодом. Також в Android 11 Go з’явилася підтримка навігації за допомогою жестів.

Android 11 Go буде доступна на всіх нових смартфонах, в яких не менше 2 ГБ оперативної пам’яті. Цей обсяг є стандартом найбільш доступних смартфонів на сьогодні. Початково Android Go була призначена для пристроїв з 512 МБ оперативної пам’яті, а потім цей обсяг збільшився до 1 ГБ.

За даними Google, з моменту запуску першої версії Android Go у 2017 році цю ОС використовували більше 100 млн пристроїв у всьому світі. Мета цього проекту полягає в тому, щоб вендори могли максимально здешевити смартфон, щоб цей тип гаджетів був доступний людям з невеликим достатком. На таких смартфонах повноцінна версія Android працює повільно, тому Google створила полегшену версію ОС.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися