П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Директор Apple Тім Кук готується до пенсії. Назвали його заміну

Видання Bloomberg повідомило, що нинішній директор Apple готується піти на пенсію. Він уже знайшов імовірного кандидата на свою посаду.

Новим очільником Apple, яка перша у світі сягнула капіталізації 2 трлн доларів, може стати чинний головний операційний директор компанії Джефф Вільямс. Раніше він керував розробкою годинника Apple Watch і кількома ініціативами в галузі охорони здоров’я.

Видання зазначає, що Вільямс схожий на Кука за стилем керівництва. Він націлений на безпосереднє управління діяльністю компанії і прагматичний. Попередній голова Apple Стів Джобс або головний дизайнер Джонні Айв були, наприклад, націленими на продукти.

Тім Кук зайняв місце Стіва Джобса у 2011 році і зробив Apple найдорожчою компанією у світі. У його команді є фахівці, які працювали в Apple понад два десятиліття і яким нині від 55 до 60 років.

Наступним очільникам техногіганта доведеться розбиратися з проблемами монополії, стосунків з користувачами та розробниками, залежністю від поставок китайських компонентів. Також їм потрібно буде вирішити фундаментальну проблему iPhone, який залишається головним джерелом прибутку Apple, але який вже не має того вау-ефекту, що півдесятиліття тому.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися