Android 14 запровадить програмні пари, щоб покращити багатозадачність

При активації програмних пар, користувачі зможуть швидко запускати кілька потрібних їм одночасно додатків за допомогою одного ярлика.

Якщо ви часто працюєте на своєму смартфоні з кількома додатками одночасно, вам може сподобатися нова концепція Android 14 для поліпшення багатозадачності. Це програмні пари, які дозволяють користувачам зберігати комбінації програм для легкого доступу до них.

При активації програмних пар, користувачі зможуть швидко запускати кілька потрібних їм одночасно додатків за допомогою одного ярлика. Нова функція з’являється в меню огляду останніх елементів, і її можна побачити, увійшовши в контекстне меню, у якому наразі міститься пункт меню розділеного екрана.

Функція пар додатків існує з Android 12, але ця вона справді не розвинулась далі своєї початкової форми, незважаючи на те, що конкуренція пропонувала кращі варіанти розділеного екрана протягом досить тривалого часу.

Багатовіконний режим Samsung значно випереджає аналогічний режим Google, що показує, наскільки далеко Google іноді відстає, особливо коли мова йде про функції, які дійсно можуть бути корисними для пристроїв з великим екраном, таких як планшети та гнучкі телефони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я