Субота, 20 Квітня, 2024

У смартфонах Samsung може з’явитися вбудована реклама без можливості вимкнення

Смартфони Samsung будуть демонструвати користувачам рекламу у вбудованих додатках. Банери вже з’явилися в додатку прогнозу погоди для корейського ринку, і скоро вони поширяться глобально. Вбудована реклама з’явиться в телефонах з черговим оновленням прошивки One UI 2.5, яка вийде до кінця 2020 року.

One UI вже демонструє рекламу в певних елементах інтерфейсу, наприклад, у шторці повідомлень. Її показують штатні додатки Gift і Members, проте сповіщення від них можна вимкнути.

Очікується, що нова версія One UI може вийти разом з бізнес-флагманом Samsung Galaxy Note 20. Його презентацію заплановано на кінець літа цього року.

Реклама в додатку прогнозу погоди в Samsung займає приблизно третину видимої частини інтерфейсу. Також реклама може з’явитися на екрані блокування. Користувачам доведеться чекати до 15 секунд, лише після чого можна буде розблокувати телефон.

У Samsung не реагують на інформацію про появу вбудованої реклами. Вона може бути результатом неправильного перекладу коментаря одного з корейських користувачів Samsung, опублікованого на корейському форумі компанії.

Про те, що стандартні додатки смартфонів Samsung можуть дійсно отримати вбудовану рекламу, почали говорити в жовтні 2019 року. Тоді з’явилася інформація, що це буде корисно власникам гаджетів. Гроші за показ реклами Samsung направить на розвиток програмної частини своїх смартфонів: підвищення стабільності роботи прошивки, створення нових функцій тощо.

За даними GSM Arena, реклама буде демонструватися тільки в недорогих смартфонах серій Galaxy A і Galaxy M. Топові лінійки Galaxy S і Note її не отримають.

Однією з перших вбудовану рекламу в стандартних додатках почала показувати Xiaomi. Фірмова оболонка MIUI на телефонах Xiaomi показує користувачам стільки реклами, що її жартівливо називають ADUI (від слова advertisement – реклама). Якщо хочеться продовжувати користуватися телефоном Xiaomi, але вже без реклами, її можна заблокувати за інструкцією «Як позбутися реклами на телефонах Xiaomi».

У 2019 році таку практику перейняла компанія Huawei, чиї смартфони почали показувати рекламу на екрані блокування. Реклама розміщується у фірмовому магазині шпалер Huawei Magazine Unlock. Однак компанія заявила, що не санкціонувала показ реклами.

У червні 2020 року користувачі смартфонів Sony повідомили, що в їхніх девайсах з’явилася реклама без можливості вимкнення. Оголошення демонструється в шторці повідомлень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися