Середа, 22 Травня, 2024

Android 15 вібруватиме сильніше в гучному середовищі

Багато хто вмикає на своєму смартфоні режим вібрації і пропускає дзвінки, оскільки в багатьох обставинах вібрація не відчувається та її не чутно. Google запускає нову функцію адаптивної вібрації для деяких телефонів Pixel на Android 15. Ця функція використовує мікрофон телефону та інші датчики для визначення рівня звуку та контексту. Потім вона автоматично регулює вібрацію телефону відповідно до середовища.

У розділі «Налаштування» > «Звук і вібрація» > «Вібрація і тактильні відчуття» в Android 15 Beta 2 доступна нова опція адаптивної вібрації. Це налаштування з’явилося для користувачів Pixel 7 Pro і Pixel 8 Pro, тому, здається, воно не обмежується лише однією моделлю.

Відповідно до опису, адаптивна вібрація автоматично регулює вібрацію вашого телефону залежно від середовища. Це робиться за допомогою мікрофона та інших датчиків телефону для визначення рівнів звуку та контексту. Щоб зберегти конфіденційність, дані не записуються.

Android містить корисну анімацію на сторінці адаптивної вібрації, яка пояснює, що робить ця функція. Анімація показує, що коли цю функцію ввімкнено, тактильні датчики телефону вібруватимуть інтенсивніше, коли телефон лежить на дивані, і менш інтенсивно, коли він на столі. Це має сенс, оскільки подушки на дивані можуть гасити вібрацію телефону, тому він повинен вібрувати сильніше, щоб компенсувати це. З іншого боку, вібрація вашого телефону може спричинити шелестіння інших предметів на столі, тому може знадобитися зменшити інтенсивність тактильного двигуна.

Google не згадував про адаптивну вібрацію в жодному зі своїх маркетингових матеріалів для Android 15 Beta 2, тому, можливо, компанія не збиралася запускати її в цьому випуску.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися