Android 6.0 убезпечить продаж уживаних телефонів

Минулого місяця компанія Google висунула вимогу до всіх виробників смартфонів і планшетів на Android, щоб при випуску пристроїв на Android 6.0 Marshmallow вони передбачали шифрування даних за замовчуванням. Тепер Google заявила, що всі виробники з новою версією операційної системи зобов’язані реалізувати безпечне скидання до заводських налаштувань. Раніше кожна компанія могла реалізовувати цю функцію по-різному.

Безпечне скидання до заводських налаштувань повинно забезпечувати повне видалення всіх даних, щоб після цієї процедури їх не можна було відновити. З переходом на Android 6.0 ця функція буде виконувати не тільки логічне, але і фізичне видалення контенту. Це дозволить безпечно продавати вживані апарати, не хвилюючись, що комп’ютерні умільці зможуть відновити приватні дані, фото та документи.

«Пристрої повинні мати механізм скидання до заводських налаштувань, який забезпечує логічне і фізичне видалення всіх даних. Це повинно задовольняти вимоги відповідного галузевого стандарту NIST SP800-88», – йдеться у заяві Google.

Якщо ж виробник не буде виконувати цю вимогу, він не отримає від пошукового гіганта дозвіл на використання сервісів Google.