Android 9 переманюватиме користувачів екранами з вирізом, як у iPhone X

Наступна версія Android має вийти вже цього року.

З’явилася інформація, що наступна версія мобільної ОС отримає новий інтерфейс. Головною зміною, повідомляє Bloomberg, стане підтримка екранів з вирізом. Саме такий, наприклад, встановлений на iPhone X. Окрім цього, ОС отримає підтримку екранів, що згинаються.вирізомНаступна версія Android має вийти вже цього року. Вона також отримає тіснішу інтеграцію з голосовим асистентом Google та поліпшену автономність.

Як кажуть експерти, головна мета майбутнього апдейту – переконати більше користувачів iPhone перейти на Android. Саме для того, щоб їм було зручніше міняти платформу, остання може стати схожою на гаджет від Apple завдяки екрану з вирізом.

Приціл на користувачів iPhone пояснюється грошима. Адже iPhone домінує в сегменті дорогих апаратів, і його користувачі витрачають більше фінансів у додатках та інших сервісах. Завдяки цьому App Store залишається найприбутковішим навіть попри те, що смартфонів iPhone у кілька разів менше, ніж смартфонів з Android.

Не всі виробники підтримують ідею робити виріз в екрані для розміщення в ньому камер та інших сенсорів. Samsung Electronics, яка є найбільшим виробником смартфонів Android, наприклад, кепкувала в рекламних роликах з iPhone X.

Нині на ринку є один смартфон від Essential, який має виріз в екрані. За чутками, схожу модель готує також Huawei.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Не дай Бог возьмут эту дуристику от Apple! А ещё пора поумнеть и разъём для наушников вернуть всем. А то начали копировать неадекватное решение, как ненормальные.

Comments are closed.