Як полагодити зникаючі паролі iPhone

Деякі користувачі сервісу Apple iCloud стикнулися з тим, що після скидання паролю до акаунту він починає зникати з гаджетів iPhone, iPad, iPod Touch. Це стосується як девайсів під управлінням iOS 10.2.1, так і нової iOS 10.3. Ось як зробити так, щоб девайси запам’ятали новий пароль назавжди.

Проблема зі зникаючими паролями відома вже тривалий час, але єдиного надійного рішення немає – кожен долає її одним зі способів:

  1. Чи працює iCloud Сервіс iCloud використовує апаратну частину від Amazon Web Services (AWS). Це означає, що при збої цієї «хмари», служба iCloud припинить працювати. Проблеми у AWS вже траплялися цього року. Тож перш за все перевірте, чи працює iCloud.
  2. Скиньте пароль ще раз. Іноді здолати зникаючий пароль допомагає ще одне його скидання.
  3. Спробуйте виконати «холодне» перезавантаження гаджета. Для цього затисніть кнопку живлення, щоб з’явилося діалогове вікно. Натисніть «Вимкнути» та почекайте 30 секунд, після чого можна знову вмикати девайс.
  4. Скидання iCloud. Цей спосіб варто пробувати, якщо попередні не допомогли. При цьому обов’язково попередньо зробіть резервну копію своєї інформації. При скиданні iCloud вона зникне. Щоб обнулити свій акаунт в налаштуваннях зайдіть в розділ iCloud та натисніть «Вийти», а потім – «Видалити з пристрою». Після чого повторно створіть собі акаунт.
  5. Скидання гаджета. Останній спосіб – обнулити сам девайс. Для цього підключіть гаджет кабелем до ПК та в iTunes натисніть «Відновити iPhone».