При перегріві процесора – звертайтесь до японців

Флагманський мобільний процесор Qualcomm Snapdragon 810 виявився занадто потужним для тісних корпусів смартфонів. Він дуже нагрівається, і користуватися гаджетами стає некомфортно. Щоб користувачі не отримували опіків, виробники оптимізують своє програмне забезпечення, роблять краще охолодження або вибирають трохи урізану версію, наприклад, Snapdragon 808. Однак японці вирішили цю складну проблему у власному стилі, чим здивували техноспільноту – вони просто дописали поради в інструкції, передає Phone Arena.

Японський оператор NTT DoCoMo виклав у своїх магазинах інструкцію для тих, хто планує купити смартфон з процесором Snapdragon 810: Sony Xperia Z4, Sharp Aquos Zeta SH-03G або Fujitsu Arrows F-04G. У ній містяться прості поради, які допоможуть власникам не обпектися при використанні цих мобільників. Оператор, наприклад, радить вимикати смартфон під час заряджання, регулярно робити резервну копію всіх даних, що зберігаються в смартфоні, а вдома користуватися планшетом.

Поради в магазині NTT DoCoMo для покупців телефонів зі Snapdragon 810

У Qualcomm проблему перегріву визнали і вже випустили виправлений процесор Snapdragon 810 v2.1. Але перегрів все ще актуальний для нових пристроїв. Наприклад, на Sony Xperia Z3+ періодично не запускаються програми через зависоку температуру гаджета.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я