Android масово модифікують у айфони

Програма Launcher iOS не нова для магазину Google Play і відтворює вигляд iOS на Android протягом останніх трьох років

Уже понад 50 млн користувачів Android зробили свій смартфон схожим на iPhone. Саме така статистика інсталяцій у популярного лаунчера Launcher iOS 16 у магазині Google Play. Він намагається імітувати дизайн та стиль iOS на смартфонах Android.

Програма Launcher iOS не нова для магазину Google Play і відтворює вигляд iOS на Android протягом останніх трьох років. Починаючи з iOS 13 і для кожного наступного основного випуску iOS, програма оновлювалася, щоб відобразити зміни, внесені в iOS.

Нова версію Launcher iOS 16 (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luutinhit.ioslauncher) відтворює головний екран iOS, док-станцію, меню Force Touch у програмах, режим погойдування, бібліотеку програм, віджети в стилі майбутньогї iOS, яка вийде у вересні цього року разом з новим iPhone 14. Панель запуску також замінює піктограми додатків на значки iOS, наприклад, Повідомлення, Нотатки, Камера, і навіть Play Store має піктограму Apple App Store.

Окрім цього програма Launcher iOS надає користувачам функції налаштування, які навіть не пропонуються на iPhone. Наприклад можливість налаштовувати категоризацію додатків у бібліотеці програм, налаштовувати анімацію головного екрана, легко перейменовувати програми тощо.

Найбільша зміна в iOS 16, перероблений екран блокування, стала головною новиною після WWDC Apple у червні. Широке охоплення нового екрану блокування могло спонукати користувачів до додаткових завантажень програми запуску від користувачів, які бажають випробувати останній дизайн Apple. На жаль, Launcher iOS не імітує екран блокування iOS 16.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я