Середа, 29 Листопада, 2023

Android може навчитися автоматизувати рутинне перемикання налаштувань

Нова версія Android 9 P може стати корисною тим, хто щоразу після повернення додому вмикає на телефоні Wi-Fi, приходячи в спортзал – вимикає мобільний інтернет, щовечора вмикає беззвучний режим чи робить інші рутинні перемикання налаштувань. Операційна система вивчатиме звички користувача та сама пропонуватиме йому автоматизувати такі дії.Android

Про можливу появу нової функції в Android повідомили експерти ресурсу XDA, які проаналізували системний програмний компонент com.google.android.settings.intelligence. Операційна система для своїх прогнозів використовуватиме календар та дані навігації. Це дозволить алгоритмам побудувати картину звичок користувача та в майбутньому виконувати дії замість нього.

Наприклад, одне з популярних сьогодні рутинних завдань – під’єднання телефона до музичної системи авто. В Android 9 P, якщо гаджет виявить, що його господар їде в автомобілі, він може ввімкнути Bluetooth та транслювати через нього музику на мультимедійну систему. При цьому в першу активацію такої дії її необхідно дозволити. У подальшому девайс підключатиметься автоматично та самостійно.

Android 9 ще знаходиться на етапі бета-тестування, але вже доступний користувачам деяких смартфонів (частковий перелік можна подивитися тут). Ця операційна система несе багато позитивних змін, наприклад, з нею Android будуть ретельніше та частіше оновлювати. Однак є і негативні наслідки – Google змушує користуватися сучасними додатками навіть попри те, що старі версії можуть влаштовувати і цілком працювати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися