Неділя, 21 Квітня, 2024

Android 9 не підтримуватиме додатки від Android 4.1 та раніше

Перехід на свіжу версію Android P, яку Google нещодавно анонсувала, означатиме неможливість запустити свої старі улюблені додатки. Це нова політика щодо використання програмних інтерфейсів API, яка нагадує політику Apple. З виходом Android 9 зміни розгорнуться на повну.

Про нововведення Google оголосила ще в грудні. Тоді компанія повідомила, що додатки у Play Store повинні будуть використовувати програмний інтерфейс API, який не старше одного року від найсвіжішого релізу ОС.

В оглядовій версії Android 9, яка стала доступна розробникам нещодавно, при відкритті старих додатків з’являється вікно з попередженням. Поки що невідомо, блокуватиме Google у фінальній версії своєї ОС старі додатки чи обмежиться попередженням. Однак документація на Android P показує, що додатки, які використовують старі API, не вийде інсталювати та запустити. Це може означати, що розробники будуть змушені створювати додатки, які підтримують Android 8.0 Oreo та вище.

Мінімальний рівень API, який вбудований у Android P, є API v17. Він відповідає Android 4.2. Це також означає, що свіжі версії Android не зможуть запустити старіші додатки.

Очікується, що Google представить фінальну версію Android 9 P на конференції Google I/O 2018, яка пройде на початку травня 2018 року. Нова система також принесе підтримку вирізу в екрані, поліпшений штучний інтелект для камери та інші можливості.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися