Android отримає дві функції, які допоможуть глухим людям

Для роботи Live Transcribe та Sound Amplifier необхідно мати версію операційної системи не нижче Android 9 Pie.

Google оголосила про запуск у своїй мобільній ОС Android двох нових функцій для людей з проблемами слуху. Опції називаються Live Transcribe та Sound Amplifier і мають допомогти їм зручніше спілкуватися.

Live Transcribe є додатком для глухих, який автоматично перекладає почуту мову в текст майже в реальному часі. У Google кажуть, що це дозволить людям з вадами слуху спілкуватися в ситуаціях, коли раніше для них це було неможливо. Для роботи обов’язково необхідний доступ в інтернет. Система також перевіряє якість своєї роботи і сповіщає, якщо необхідно перенести мікрофон телефона ближче до співрозмовника. Коли поруч почнуть розмовляти після тривалої паузи, Live Transcribe активує вібрацію в смартфоні.

Опція Sound Amplifier призначена для людей з погіршеним слухом. Вона перетворює смартфон на аналог слухового апарата, підсилюючи навколишні звуки. Для роботи підходять лише дротові навушники.

Нові опції з’являться на смартфонах Pixel 3 в розділі «Доступність». Отримати їх на інших смартфонах можна буде через магазин Google Play Store. Для роботи Live Transcribe та Sound Amplifier необхідно мати версію операційної системи не нижче Android 9 Pie.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я