П’ятниця, 19 Липня, 2024

На телевізорах з Android гучність звуку в YouTube перестала плигати

Функція стабільної гучності YouTube розгортається на Android TV і Google TV. Стабільна гучність забезпечує звучання на одному рівні гучності під час перегляду відео, а також під час переходу від одного до іншого. Ця функція ввімкнена за замовчуванням, як і на мобільному телефоні, хоча її можна легко вимкнути.

Ми всі стикалися з відео, у яких рівні гучності не дуже постійні. Можливо, він надто тихий під час розмовних частин, але надгучний під час бойових сцен або музики. Відповіддю YouTube на цю проблему є Stable Volume, функція, яка вперше була представлена в мобільних додатках. Після успішного розгортання YouTube для мобільних пристроїв ця функція тепер також прокладає шлях до пристроїв Android TV і Google TV.

Різні пристрої Android TV і Google TV, на яких працює YouTube v4.40.303, додали абсолютно новий перемикач гучності під піктограмою шестірні. Під час натискання на значок шестірні під час відтворення відео користувач має побачити опцію «Стабільна гучність». Хоча стабільну гучність увімкнено за замовчуванням, ви можете легко вимкнути її в налаштуваннях програми, якщо вам не подобається.

Stable Volume працює так само, як і на мобільних пристроях. По суті, він постійно балансує діапазон гучності між тихими та гучними частинами відео YouTube, щоб забезпечити стабільнішу гучність звуку. Теоретично це означає, що вам не потрібно тягнутися до пульта дистанційного керування, щоб налаштуватися на гучну сцену чи тиху розмову, оскільки YouTube налаштується, щоб усі звуки відтворювалися на потрібному рівні гучності. Це також означає, що перемикання з одного відео на інше буде набагато менш дратуючим з точки зору стрибків гучності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися