Вівторок, 28 Травня, 2024

Android стала найпопулярнішою ОС в інтернеті

Свіжий звіт аналітиків StatCounter показує, що в минулому місяці відбувся черговий перелом в ІТ-світі. Android вперше обігнала Windows і стала найпопулярнішою ОС для виходу в інтернет.

У березні 2017 року користувачі Android здійснили 37,93% всієї активності в інтернеті. На частку операційної системи Windows припало 37,91% активності. Дані StatCounter ґрунтуються на статистиці 2,5 млн сайтів, які щомісяця генерують понад 15 млрд переглядів.

Перевага мобільних пристроїв над великими комп’ютерами ще очевидніша в екосистемі Apple. Активність користувачів мобільної iOS практично втричі перевищує активність настільної OS X.

В останні п’ять років ринок комп’ютерів продовжує безперервно скорочуватися, і зараз його обсяги опустилися до рівня 2008 року. Але кількість користувачів інтернету зростає, причому найбільше у таких країнах, як Індія. У StatCounter відзначають, що найбільша частина інтернет-активності користувачів країн, що розвиваються, припадає саме на мобільний трафік. В Індії це 79%, Індонезії – 72% і Китаю – 57%. А позиції десктопних систем поки, як і раніше, сильні в США, Великобританії та Німеччині.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися