Вівторок, 12 Грудня, 2023

Android Things – версія Android для інтернету речей

Google наполегливо продовжує створювати нові варіації ОС Android. Цього разу на сайті для розробників компанія показала Android Things, яка являє собою варіацію операційної системи, націлену на пристрої інтернету речей.

iot_mb

За своєю сутністю Android Things є спробою стандартизувати весь безлад, що коїться у сегменті системного програмного забезпечення інтернету речей. Нова ОС від Google є логічним продовженням і одночасно розвитком таких проектів для ІоТ, як Nest, Brillo і Weave. Власне, Android Things покликаний замінити ОС Brillo, роботи над якою будуть припинені. Протокол пересилання даних Weave вже зараз використовує ряд пристроїв, таких як розумні лампочки від Philips і Samsung. Його повна підтримка і подальше вдосконалення залишається пріоритетним напрямком в рамках Android Things.

Крім цього, Android Things дозволить легко налаштовувати взаємодію із сервісами Google Play та використовувати вже звичні інструменти для розробників Android, такі як Android Studio, Android SDK і навіть Google Cloud. Нова операційна система доступна вже зараз у вигляді демонстраційної версії для розробників.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися