Четвер, 18 Квітня, 2024

Половина сайтів у світі може одного дня стати небезпечною

Огляд ресурсу oldweb.today

Дослідники з компанії Menlo Security виявили, що близько 46% популярних у світі веб-ресурсів вразливі до хакерських атак. Через це, кажуть експерти, веб-серфінг перетворюється на ходіння по мінному полю. Такий висновок експерти зробили після аналізу мільйона популярних веб-ресурсів.

У звіті State of the Web 2016 йдеться, що вказані 46% з топ-рейтингу Alexa відкриті для експлуатації зловмисниками. Особливо ризиковими є так звані «фонові сайти». Вони зазвичай постачають активний контент, містять трекери, маячки та займаються рекламою. На кожен запит користувача такі фонові сайти надсилають ще 25 власних запитів.

З мільйона проаналізованих сайтів 355 804 використовували вразливе програмне забезпечення або працювали на доменах, які його використовують. Ще 166 853 отримали позначку «відомі як небезпечні», а 31 938 сайтів нещодавно зламали.

У Menlo Security кажуть, що подібна статистика повинна стурбувати, оскільки традиційні засоби безпеки захищають слабо. Вони ділять усі сайти на гарні та погані, що може призвести до плутанини та хибних спрацювань. Ще один результат слабкої безпеки – збільшення використання хороших сайтів для обходу URL-фільтрів.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися